Hippos Online 


Hippos Online is dé adressen- en telefoongids voor iedereen uit de paardenwereld. Een duizendtal trefwoorden en zorgvuldig uitgezochte rubrieken loodsen u door de gids

 

 


 

Nieuwe MenSport


Het vroege voorjaar bracht al een aantal mooie dagen en paardenliefhebbers zijn klaar voor het buitenseizoen. Menners staan in de startblokken voor wedstrijden en buitenritten lees verder..

 


 

  • AGENDA
  • 29-04 Fabiansebestyen (Hongarije)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-P1 CAI3*-P2 CAI3*-P4 CAI3*-H4 WCupQ
  • 29-04 Dorthealyst (Denemarken)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4 CAIY2*-H4 CAIY2*-H2 CAIY2*-H1 CAIY2*-P4 CAIY2*-P2 CAIY2*-P1 CAIJ2*-H2 CAIJ2*-H1 CAIJ2*-P4 CAIJ2*-P2 CAIJ2*-P1 CAICh2*-P1
  • 30-04 Fabiansebestyen (Hongarije)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-P1 CAI3*-P2 CAI3*-P4 CAI3*-H4 WCupQ
  • 30-04 Dorthealyst (Denemarken)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4 CAIY2*-H4 CAIY2*-H2 CAIY2*-H1 CAIY2*-P4 CAIY2*-P2 CAIY2*-P1 CAIJ2*-H2 CAIJ2*-H1 CAIJ2*-P4 CAIJ2*-P2 CAIJ2*-P1 CAICh2*-P1
  • 01-05 Uden
  • 01-05 Bendoriai (Litouwen)
    CAI1*-H1 CAI1*-H2 CIA1*-P1, CAI1*-P2
  • 01-05 Fabiansebestyen (Hongarije)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-P1 CAI3*-P2 CAI3*-P4 CAI3*-H4 WCupQ
  • 01-05 Dorthealyst (Denemarken)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4 CAIY2*-H4 CAIY2*-H2 CAIY2*-H1 CAIY2*-P4 CAIY2*-P2 CAIY2*-P1 CAIJ2*-H2 CAIJ2*-H1 CAIJ2*-P4 CAIJ2*-P2 CAIJ2*-P1 CAICh2*-P1
  • 01-05 District Zuid Klasse 1/2/3 Uden
  • 02-05 Dressuur/vaardigheid Franeker
  • 02-05 Dressuur/vaardigheid Hoogland
  • 02-05 Dressuur/vaardigheid Garderen
  • 02-05 Dressuur/vaardigheid Hoogenweg
  • 02-05 Bronneger
  • 02-05 Uden
  • 02-05 Fabiansebestyen (Hongarije)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-P1 CAI3*-P2 CAI3*-P4 CAI3*-H4 WCupQ
  • 02-05 Dorthealyst (Denemarken)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4 CAIY2*-H4 CAIY2*-H2 CAIY2*-H1 CAIY2*-P4 CAIY2*-P2 CAIY2*-P1 CAIJ2*-H2 CAIJ2*-H1 CAIJ2*-P4 CAIJ2*-P2 CAIJ2*-P1 CAICh2*-P1
  • 02-05 District Zuid Klasse 1/2/3 Uden
  • 03-05 Saharatocht Lommel
  • 03-05 RAD Gala Tilburg
  • 03-05 Dressuur/vaardigheid Hippolytushoef
  • 03-05 Dressuur Franeker
  • 03-05 Bronneger
  • 03-05 Uden
  • 03-05 Bendoriai (Litouwen)
    CAI1*-H1 CAI1*-H2 CIA1*-P1, CAI1*-P2
  • 03-05 Fabiansebestyen (Hongarije)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-P1 CAI3*-P2 CAI3*-P4 CAI3*-H4 WCupQ
  • 03-05 Dorthealyst (Denemarken)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4 CAIY2*-H4 CAIY2*-H2 CAIY2*-H1 CAIY2*-P4 CAIY2*-P2 CAIY2*-P1 CAIJ2*-H2 CAIJ2*-H1 CAIJ2*-P4 CAIJ2*-P2 CAIJ2*-P1 CAICh2*-P1
  • 03-05 District Zuid Klasse 1/2/3 Uden
  • 05-05 De Vechtdal Koetsiers Ommen
  • 08-05 Kootwijkerbroek
  • 08-05 Strzegom (Polen)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2
  • 09-05 Ettenleur - instroomdag
  • 09-05 Oenkerk
  • 09-05 Dressuur Poortugaal
  • 09-05 Array
  • 09-05 Kootwijkerbroek
  • 09-05 Strzegom (Polen)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2
  • 10-05 Dijlelandtocht Bertem
  • 10-05 Menclinic dressuur en vaardigheid
    Rockanje
  • 10-05 Dressuur Poortugaal
  • 10-05 Strzegom (Polen)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2
  • 13-05 Windsor (Groot-Brittanië)
    CAI3*-P4 CAI3*-H4 WCupQ
  • 14-05 Bennekom
  • 14-05 Dressuur/vaardigheid Breda
  • 14-05 Dressuur/vaardigheid Garderen
  • 14-05 Dressuur/vaardigheid Leek
  • 14-05 Nemcice u Kolina (Tsjechiё)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-H4 CAI3*-P2 CAI3*-P4
  • 14-05 Bregenz (Oostenrijk)
    CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4
  • 14-05 Windsor (Groot-Brittanië)
    CAI3*-P4 CAI3*-H4 WCupQ
  • 15-05 Dressuur/vaardigheid Houten
  • 15-05 Nemcice u Kolina (Tsjechiё)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-H4 CAI3*-P2 CAI3*-P4
  • 15-05 Bregenz (Oostenrijk)
    CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4
  • 15-05 Windsor (Groot-Brittanië)
    CAI3*-P4 CAI3*-H4 WCupQ
  • 16-05 Oosterland
  • 16-05 Gersloot
  • 16-05 Dressuur/vaardigheid Elim
  • 16-05 Den Ham
  • 16-05 Uchelen
  • 16-05 Nemcice u Kolina (Tsjechiё)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-H4 CAI3*-P2 CAI3*-P4
  • 16-05 Bregenz (Oostenrijk)
    CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4
  • 16-05 Windsor (Groot-Brittanië)
    CAI3*-P4 CAI3*-H4 WCupQ
  • 17-05 Eerste West Vlaamse Recreamentocht Ledegem
  • 17-05 Tour Classique Hoofdstad Aanspanning
  • 17-05 Uchelen
  • 17-05 Nemcice u Kolina (Tsjechiё)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-H4 CAI3*-P2 CAI3*-P4
  • 17-05 Bregenz (Oostenrijk)
    CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4
  • 17-05 Windsor (Groot-Brittanië)
    CAI3*-P4 CAI3*-H4 WCupQ
  • 22-05 Zuidwolde
  • 22-05 Boguslawice (Polen)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI1*-H1 CAI1*-P1 CAIY1*-P1 CAIY2*-H2 CAIY2*-H1 CAIJ2*-P2 CAIJ2*-P1 CAICh2*-P1
  • 22-05 Ebreichsdorf (Oostenrijk)
    CAI1*-H4 CAI1*-H2 CAI1*-H1
  • 23-05 Peins
  • 23-05 Dressuur/vaardigheid Delfzijl
  • 23-05 Dressuur/vaardigheid Nijkerkeveen
  • 23-05 Zuidwolde
  • 23-05 Delfzijl
  • 23-05 Boguslawice (Polen)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI1*-H1 CAI1*-P1 CAIY1*-P1 CAIY2*-H2 CAIY2*-H1 CAIJ2*-P2 CAIJ2*-P1 CAICh2*-P1
  • 23-05 Ebreichsdorf (Oostenrijk)
    CAI1*-H4 CAI1*-H2 CAI1*-H1
  • 24-05 Panhoventocht Panhof Peer
  • 24-05 H.V. St. Servatius Valkenswaard
  • 24-05 Gezelligheidsrit - Menvereniging Duin- en Bollenstreek
  • 24-05 Boguslawice (Polen)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI1*-H1 CAI1*-P1 CAIY1*-P1 CAIY2*-H2 CAIY2*-H1 CAIJ2*-P2 CAIJ2*-P1 CAICh2*-P1
  • 24-05 Ebreichsdorf (Oostenrijk)
    CAI1*-H4 CAI1*-H2 CAI1*-H1
  • 25-05 Pinkstermaandagwandeling Genk
  • 25-05 Dressuur/vaardigheid Geesteren
  • 25-05 Ebreichsdorf (Oostenrijk)
    CAI1*-H4 CAI1*-H2 CAI1*-H1
  • 27-05 Hoofddorp
  • 29-05 Hopetoun (Groot-Brittanië)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4
  • 29-05 Topolcianky (Slowakije)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-H4
  • 30-05 Oudega, Manege de Sanninghoeve
  • 30-05 Wateren
  • 30-05 Duiven
  • 30-05 Damwoude
  • 30-05 Dressuur/vaardigheid Maarssen
  • 30-05 Dressuur/vaardigheid Hulshorst
  • 30-05 Dressuur/vaardigheid Oudega
  • 30-05 Haaksbergen
  • 30-05 Zuidwolde
  • 30-05 Hopetoun (Groot-Brittanië)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4
  • 30-05 Topolcianky (Slowakije)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-H4
  • 30-05 District Noord SMW Zuidwolde
  • 31-05 Rijden en Glijden Noord Ned. Leek
  • 31-05 Haps
  • 31-05 Koperenteutenrit Luyksgestel
  • 31-05 Hellendoornse Heuvelrit. - Hellendoorn.
  • 31-05 Oosterland
  • 31-05 Dressuur/Vaardigheid Hoofddorp
  • 31-05 Haaksbergen
  • 31-05 Zuidwolde
  • 31-05 Hopetoun (Groot-Brittanië)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4
  • 31-05 Topolcianky (Slowakije)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-H4
  • 31-05 District Noord SMW Zuidwolde
  • 03-06 Zierikzee
  • 03-06 Dressuur/vaardigheid Poortugaal
  • 04-06 Array
  • 04-06 Vecses (Hongarije)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4 CAIO4*-H4 WCupQ
  • 04-06 Dillenburg (Duitsland)
    CAI3*-H1 CAI3*-P1
  • 05-06 Alden Biesen (Belgiё)
  • 05-06 Vecses (Hongarije)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4 CAIO4*-H4 WCupQ
  • 05-06 Dillenburg (Duitsland)
    CAI3*-H1 CAI3*-P1
  • 06-06 Koudum, It Fryske Hynder
  • 06-06 Franeker
  • 06-06 Dressuur Sneek
  • 06-06 Blaricum
  • 06-06 Vecses (Hongarije)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4 CAIO4*-H4 WCupQ
  • 06-06 Dillenburg (Duitsland)
    CAI3*-H1 CAI3*-P1
  • 07-06 Waaslandtocht St Gillis Waas
  • 07-06 375 J de kleine schans in Terheijden. De Brabantse Aanspanning
  • 07-06 De Koets'nKeerls Losser
  • 07-06 Puzzelrit Menvereniging Hoofdstad Aanspanning
  • 09-06 Paardenvierdaagse voor ruiters en menners Epe
  • 10-06 Buitensluis
  • 10-06 Rijnsburg
  • 10-06 Paardenvierdaagse voor ruiters en menners Epe
  • 10-06 Saumur (Frankrijk)
    CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4 CAI3*-H1 CAIO4*-H2 CAIO4*-H4 WCupQ
  • 11-06 Paardenvierdaagse voor ruiters en menners Epe
  • 11-06 Saumur (Frankrijk)
    CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4 CAI3*-H1 CAIO4*-H2 CAIO4*-H4 WCupQ
  • 12-06 Classic Damme - Maldegem - Damme
  • 12-06 Paardenvierdaagse voor ruiters en menners Epe
  • 12-06 Dressuur/vaardigheid Veenhuizen
  • 12-06 Saumur (Frankrijk)
    CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4 CAI3*-H1 CAIO4*-H2 CAIO4*-H4 WCupQ
  • 13-06 Britswerd
  • 13-06 Dressuur/vaardigheid Zuidwolde
  • 13-06 Dressuur/vaardigheid Garderen
  • 13-06 Dressuur/vaardigheid Sneek
  • 13-06 Schijndel
  • 13-06 Hellendoorn
  • 13-06 Saumur (Frankrijk)
    CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4 CAI3*-H1 CAIO4*-H2 CAIO4*-H4 WCupQ
  • 14-06 CAN* Linden
  • 14-06 Oud Gerij Winterswijk CTA-PLUS
  • 14-06 Schijndel
  • 14-06 Hellendoorn
  • 14-06 Saumur (Frankrijk)
    CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4 CAI3*-H1 CAIO4*-H2 CAIO4*-H4 WCupQ
  • 15-06 Saumur (Frankrijk)
    CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4 CAI3*-H1 CAIO4*-H2 CAIO4*-H4 WCupQ
  • 18-06 Lahden (Duitsland)
    CAI3*-H2 CAN CAI3*-H4 WCupQ
  • 18-06 Bromont QC Canada
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4 CAI1*-H4 CAI1*-H2 CAI1*-H1 CAI1*-P4 CAI1*-P2 CAI1*-P1
  • 18-06 Altenfelden (Oostenrijk)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2, CIA2*-P1, CIA2*-P2 CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-H4 CIA3*-P1, CIA3*-P2 CAI3*-P4
  • 19-06 Woerden
  • 19-06 Lahden (Duitsland)
    CAI3*-H2 CAN CAI3*-H4 WCupQ
  • 19-06 Bromont QC Canada
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4 CAI1*-H4 CAI1*-H2 CAI1*-H1 CAI1*-P4 CAI1*-P2 CAI1*-P1
  • 19-06 Altenfelden (Oostenrijk)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2, CIA2*-P1, CIA2*-P2 CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-H4 CIA3*-P1, CIA3*-P2 CAI3*-P4
  • 20-06 Menv. Noord Veluwe Nunspeet
  • 20-06 Koetsentocht Nunspeet
  • 20-06 Duirit - Menvereniging Duin- en Bollenstreek
  • 20-06 Woerden
  • 20-06 Dressuur/vaardigheid Oudega
  • 20-06 Vriezenveen
  • 20-06 Aalten
  • 20-06 Gaasterland
  • 20-06 Lahden (Duitsland)
    CAI3*-H2 CAN CAI3*-H4 WCupQ
  • 20-06 Bromont QC Canada
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4 CAI1*-H4 CAI1*-H2 CAI1*-H1 CAI1*-P4 CAI1*-P2 CAI1*-P1
  • 20-06 Altenfelden (Oostenrijk)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2, CIA2*-P1, CIA2*-P2 CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-H4 CIA3*-P1, CIA3*-P2 CAI3*-P4
  • 20-06 District Oost Dressuur/Vaardigheid Beesd
  • 21-06 Tweede Dilbeeksetocht Dilbeek (Sint Martens Bodegem)
  • 21-06 Midzomernachtrit Menvereniging Hoofdstad Aanspanning
  • 21-06 Dressuur/vaardigheid Poortugaal
  • 21-06 Aalten
  • 21-06 Lahden (Duitsland)
    CAI3*-H2 CAN CAI3*-H4 WCupQ
  • 21-06 Bromont QC Canada
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4 CAI1*-H4 CAI1*-H2 CAI1*-H1 CAI1*-P4 CAI1*-P2 CAI1*-P1
  • 21-06 Altenfelden (Oostenrijk)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2, CIA2*-P1, CIA2*-P2 CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-H4 CIA3*-P1, CIA3*-P2 CAI3*-P4
  • 24-06 Dressuur/vaardigheid Gorredijk/Oudehorne
  • 24-06 Dressuur/vaardigheid Scherpenzeel
  • 26-06 Dressuur/vaardigheid Poortugaal
  • 26-06 Heijenrath
  • 26-06 Pleternica (Kroatië)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-P1 CAI3*-P2 CAI1*-H2 CAI1*-H1 CAI1*-P2 CAI1*-P1
  • 27-06 Balkbrug, Friezengroep Nemo's Bern
  • 27-06 Etten-Leur
  • 27-06 Zeeuwse dag van het paard
  • 27-06 Nachtrit in Achtmaal. De Brabantse aanspanning.
  • 27-06 Balkbrug
  • 27-06 Elim
  • 27-06 Dressuur/vaardigheid Ameide
  • 27-06 Dressuur/vaardigheid 't Zandt
  • 27-06 Leidschendam
  • 27-06 Oldenzaal
  • 27-06 Nijkerkerveen
  • 27-06 Heijenrath
  • 27-06 Pleternica (Kroatië)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-P1 CAI3*-P2 CAI1*-H2 CAI1*-H1 CAI1*-P2 CAI1*-P1
  • 27-06 District Oost SMW Nijkerkerveen
  • 28-06 Suikertocht Tienen (Oorbeek)
  • 28-06 Achter 't Peerd Eefde CTA-PLUS
  • 28-06 7e benefietdagen, puzzelrit,vaardigheid en marathon
    Terheiden
  • 28-06 Leidschendam
  • 28-06 Oldenzaal
  • 28-06 Nijkerkerveen
  • 28-06 Heijenrath
  • 28-06 Pleternica (Kroatië)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-P1 CAI3*-P2 CAI1*-H2 CAI1*-H1 CAI1*-P2 CAI1*-P1
  • 28-06 District Oost SMW Nijkerkerveen
  • 01-07 Noordwelle
  • 01-07 Dressuur/vaardigheid Poortugaal
  • 01-07 Chablis (Frankrijk)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-P1 CAI3*-P2 CAI3*-P4
  • 02-07 Noordwelle
  • 02-07 Lipica (Slovenië)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-P1 CAI3*-P2 CAI3*-P4 CAI3*-H4 WCupQ
  • 02-07 Minden (Duitsland)
    CAIO4*-P1 CAIO4*-P2 CAIO4*-P4
  • 02-07 Chablis (Frankrijk)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-P1 CAI3*-P2 CAI3*-P4
  • 03-07 Drebkau (Duitsland)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI2*-H4
  • 03-07 Lipica (Slovenië)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-P1 CAI3*-P2 CAI3*-P4 CAI3*-H4 WCupQ
  • 03-07 Minden (Duitsland)
    CAIO4*-P1 CAIO4*-P2 CAIO4*-P4
  • 03-07 Chablis (Frankrijk)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-P1 CAI3*-P2 CAI3*-P4
  • 04-07 CAN* ** Merksplas
  • 04-07 Nieuwegein
  • 04-07 Welsrijp
  • 04-07 Dressuur/vaardigheid Sprang-Capelle
  • 04-07 Dressuur/Vaardigheid Made
  • 04-07 Drebkau (Duitsland)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI2*-H4
  • 04-07 Lipica (Slovenië)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-P1 CAI3*-P2 CAI3*-P4 CAI3*-H4 WCupQ
  • 04-07 Minden (Duitsland)
    CAIO4*-P1 CAIO4*-P2 CAIO4*-P4
  • 04-07 Chablis (Frankrijk)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-P1 CAI3*-P2 CAI3*-P4
  • 05-07 CAN** Merksplas
  • 05-07 In Waalse Velden l'Ecluse (Beauvechain)
  • 05-07 De Menacademie Westerwolde
  • 05-07 Made
  • 05-07 Dressuur Roden
  • 05-07 Lonneker
  • 05-07 Drebkau (Duitsland)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI2*-H4
  • 05-07 Lipica (Slovenië)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-P1 CAI3*-P2 CAI3*-P4 CAI3*-H4 WCupQ
  • 05-07 Minden (Duitsland)
    CAIO4*-P1 CAIO4*-P2 CAIO4*-P4
  • 05-07 Chablis (Frankrijk)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-P1 CAI3*-P2 CAI3*-P4
  • 09-07 Nebanice (Tsjechiё)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-P2 CAI3*-P4 CAI3*-H4 WCupQ
  • 10-07 Boguslawice (Polen)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI1*-H1 CAI1*-P1 CAIY2*-H1 CAIY2*-P2 CAIY2*-P1 CAIJ2*-P2 CAIJ2*-P1 CAICh2*-P1
  • 10-07 Nebanice (Tsjechiё)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-P2 CAI3*-P4 CAI3*-H4 WCupQ
  • 11-07 Het Wapenvelds Gerij Wapenveld
  • 11-07 Nachtrit Hoofdstad Aanspanning
  • 11-07 Sint Nicolaasga
  • 11-07 Varsseveld
  • 11-07 Tilburg
  • 11-07 Leek
  • 11-07 Boguslawice (Polen)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI1*-H1 CAI1*-P1 CAIY2*-H1 CAIY2*-P2 CAIY2*-P1 CAIJ2*-P2 CAIJ2*-P1 CAICh2*-P1
  • 11-07 Nebanice (Tsjechiё)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-P2 CAI3*-P4 CAI3*-H4 WCupQ
  • 12-07 Oldeholtpade, Het Friese Paard Wolvega
  • 12-07 Nieuws Weerdinge
  • 12-07 Dressuur Oldeholtpad
  • 12-07 Oosterhesselen
  • 12-07 Dressuur/vaardigheid Nieuw Weerdinge
  • 12-07 Varsseveld
  • 12-07 Tilburg
  • 12-07 Leek
  • 12-07 Boguslawice (Polen)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI1*-H1 CAI1*-P1 CAIY2*-H1 CAIY2*-P2 CAIY2*-P1 CAIJ2*-P2 CAIJ2*-P1 CAICh2*-P1
  • 12-07 Nebanice (Tsjechiё)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-P2 CAI3*-P4 CAI3*-H4 WCupQ
  • 12-07 District Zuid Dressuur/Vaardigheid Prinsenbeek
  • 14-07 Keizer Kareltocht Kasterlee
  • 15-07 Hellevoetsluis/Rockanje
  • 15-07 Dressuur/vaardigheid Garderen
  • 16-07 Hellevoetsluis/Rockanje
  • 16-07 Dressuur/vaardigheid Elim
  • 16-07 Mezohegyes (Hongarijë)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-H4
  • 16-07 Beekbergen (Nederland)
    CAI3*-H2 CAI3*-H4
  • 16-07 SMW Klasse 4 vierspan paard Beekbergen
  • 17-07 Garyp, Ta it Bihald
  • 17-07 Dressuur/vaardigheid Garijp
  • 17-07 Vaggeryd (Zweden)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4 CAIY2*-H2 CAIY2*-H1 CAIY2*-P2 CAIY2*-P1 CAIJ2*-H2 CAIJ2*-H1 CAIJ2*-P2 CAIJ2*-P1
  • 17-07 Mezohegyes (Hongarijë)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-H4
  • 17-07 Beekbergen (Nederland)
    CAI3*-H2 CAI3*-H4
  • 17-07 SMW Klasse 4 vierspan paard Beekbergen
  • 18-07 Het Aangespannen Recreatiepaard Hardenberg
  • 18-07 Vrouwenpolder
  • 18-07 Vaggeryd (Zweden)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4 CAIY2*-H2 CAIY2*-H1 CAIY2*-P2 CAIY2*-P1 CAIJ2*-H2 CAIJ2*-H1 CAIJ2*-P2 CAIJ2*-P1
  • 18-07 Mezohegyes (Hongarijë)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-H4
  • 18-07 Beekbergen (Nederland)
    CAI3*-H2 CAI3*-H4
  • 18-07 SMW Klasse 4 vierspan paard Beekbergen
  • 18-07 District West SMW Vrouwenpolder
  • 19-07 Pajottenlandtocht Lennik
  • 19-07 Gezelligheidsrit - Menvereniging Duin- en Bollenstreek
  • 19-07 Lonneker
  • 19-07 Dressuur/vaardigheid Noordwolde
  • 19-07 Dressuur/vaardigheid Vries
  • 19-07 Vrouwenpolder
  • 19-07 Vaggeryd (Zweden)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4 CAIY2*-H2 CAIY2*-H1 CAIY2*-P2 CAIY2*-P1 CAIJ2*-H2 CAIJ2*-H1 CAIJ2*-P2 CAIJ2*-P1
  • 19-07 Mezohegyes (Hongarijë)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-H4
  • 19-07 Beekbergen (Nederland)
    CAI3*-H2 CAI3*-H4
  • 19-07 SMW Klasse 4 vierspan paard Beekbergen
  • 19-07 District West SMW Vrouwenpolder
  • 24-07 Drachten, It Fryske Greidhynder
  • 24-07 Driesum/-Wouterswoude
  • 24-07 Dressuur/vaardigheid Drachten
  • 26-07 Stichting Eschrit Tubbergen
  • 26-07 Zomerrit in Lage Zwaluwe. De Brabantse Aanspanning.
  • 26-07 Dressuur/vaardigheid Veenhuizen
  • 28-07 Voorschoten
  • 30-07 Beesd
  • 30-07 Riesenbeck (Duitsland)
    CAIO4*-H2 CAIO4*-H4 CAI3*-P4 CAI3*-H4 WCupQ
  • 30-07 SMW Klasse 4 pony's/éénspan paard Beesd
  • 31-07 Beesd
  • 31-07 Riesenbeck (Duitsland)
    CAIO4*-H2 CAIO4*-H4 CAI3*-P4 CAI3*-H4 WCupQ
  • 31-07 SMW Klasse 4 pony's/éénspan paard Beesd
  • 01-08 Rijs, Finale
  • 01-08 CAN* ** Vlezenbeek
  • 01-08 In het Gareel Santpoort
  • 01-08 Beesd
  • 01-08 Riesenbeck (Duitsland)
    CAIO4*-H2 CAIO4*-H4 CAI3*-P4 CAI3*-H4 WCupQ
  • 01-08 SMW Klasse 4 pony's/éénspan paard Beesd
  • 02-08 CAN** Vlezenbeek
  • 02-08 Teuttocht Zonhoven
  • 02-08 Vestingrit Hoofdstad Aanspanning
  • 02-08 Dressuur/vaardigheid Poortugaal
  • 02-08 Dressuur/vaardigheid Ruinerwold
  • 02-08 Dressuur Cornwerd
  • 02-08 Riesenbeck (Duitsland)
    CAIO4*-H2 CAIO4*-H4 CAI3*-P4 CAI3*-H4 WCupQ
  • 02-08 SMW Klasse 4 pony's/éénspan paard Beesd
  • 03-08 Loenen
  • 06-08 Dronninglund (Denemarken
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4
  • 06-08 Piber Koflach (Oostenrijk)
    CAI3*-H2 CAI3*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4 CAI1*-H1
  • 07-08 Dronninglund (Denemarken
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4
  • 07-08 Piber Koflach (Oostenrijk)
    CAI3*-H2 CAI3*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4 CAI1*-H1
  • 08-08 Harlingen
  • 08-08 Hippolytushoef
  • 08-08 Dronninglund (Denemarken
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4
  • 08-08 Piber Koflach (Oostenrijk)
    CAI3*-H2 CAI3*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4 CAI1*-H1
  • 08-08 District Noord Dressuur/Vaardigheid Leek
  • 09-08 Meerdaalwoudtocht Oud-Heverlee
  • 09-08 In de Reep'n Vorden
  • 09-08 Ontbijtrit - Menvereniging Duin- en Bollenstreek
  • 09-08 Rit Merksplas
  • 09-08 Hilvarenbeek
  • 09-08 Dressuur Assen
  • 09-08 Hippolytushoef
  • 09-08 Dronninglund (Denemarken
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4
  • 09-08 Piber Koflach (Oostenrijk)
    CAI3*-H2 CAI3*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4 CAI1*-H1
  • 11-08 Aachen (Duitsland)
    CH-EU-A4
  • 12-08 Halsteren
  • 12-08 Aachen (Duitsland)
    CH-EU-A4
  • 13-08 Halsteren
  • 13-08 Aachen (Duitsland)
    CH-EU-A4
  • 14-08 Maasdijk
  • 14-08 Wierden
  • 14-08 Boguslawice (Polen)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI1*-H1 CAI1*-P1 CAIY2*-H1 CAIY2*-P2 CAIY2*-P1 CAIJ2*-P2 CAIJ2*-P1 CAICh2*-P1
  • 14-08 Aachen (Duitsland)
    CH-EU-A4
  • 14-08 SMW Klasse 4 tweespan paard Maasdijk
  • 15-08 CAN* ** Booischot
  • 15-08 Lilse Bosmenners koetsentocht Lille
  • 15-08 Ameland
  • 15-08 Ballum
  • 15-08 Dressuur/vaardigheid Nijkerkeveen
  • 15-08 Wierden
  • 15-08 Maasdijk
  • 15-08 Geldrop
  • 15-08 Boguslawice (Polen)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI1*-H1 CAI1*-P1 CAIY2*-H1 CAIY2*-P2 CAIY2*-P1 CAIJ2*-P2 CAIJ2*-P1 CAICh2*-P1
  • 15-08 Aachen (Duitsland)
    CH-EU-A4
  • 15-08 SMW Klasse 4 tweespan paard Maasdijk
  • 16-08 CAN** Booischot
  • 16-08 Kort-oren-tocht Retie
  • 16-08 Wassenaar
  • 16-08 Sonnega
  • 16-08 Maasdijk
  • 16-08 Geldrop
  • 16-08 Boguslawice (Polen)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI1*-H1 CAI1*-P1 CAIY2*-H1 CAIY2*-P2 CAIY2*-P1 CAIJ2*-P2 CAIJ2*-P1 CAICh2*-P1
  • 16-08 Aachen (Duitsland)
    CH-EU-A4
  • 16-08 SMW Klasse 4 tweespan paard Maasdijk
  • 17-08 Aachen (Duitsland)
    CH-EU-A4
  • 18-08 Aachen (Duitsland)
    CH-EU-A4
  • 19-08 EK vierspan, Aken
  • 19-08 Aachen (Duitsland)
    CH-EU-A4
  • 20-08 Hippolytushoef
  • 20-08 EK vierspan, Aken
  • 20-08 Aachen (Duitsland)
    CH-EU-A4
  • 21-08 Eerste Weekend Merksplas
  • 21-08 Dressuur/vaardigheid Meerwijk/kropswolde
  • 21-08 EK vierspan, Aken
  • 21-08 Aachen (Duitsland)
    CH-EU-A4
  • 22-08 Achter 't Peerd Zutphen (avondrit)
  • 22-08 Landgoedfair Mariënwaerdt
  • 22-08 Hippiade Ermelo
  • 22-08 Dressuur Blauwhuis
  • 22-08 Noordwolde
  • 22-08 EK vierspan, Aken
  • 22-08 Aachen (Duitsland)
    CH-EU-A4
  • 22-08 Hippiade Ermelo
  • 23-08 Emmer-compascuum
  • 23-08 Noordwolde
  • 23-08 EK vierspan, Aken
  • 23-08 Aachen (Duitsland)
    CH-EU-A4
  • 25-08 Katwijk aan de Rijn
  • 26-08 Berlicum, Finale
  • 27-08 Berlicum, Finale
  • 27-08 Le Pin au Haras (Frankrijk)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI2*-H4 CAI3*-P1 CAI3*-P2 CAI3*-P4
  • 28-08 Tweede Weekend Merksplas
  • 28-08 Haaksbergen
  • 28-08 Le Pin au Haras (Frankrijk)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI2*-H4 CAI3*-P1 CAI3*-P2 CAI3*-P4
  • 28-08 SMW Klasse 2/3 Haaksbergen
  • 29-08 Dressuur/vaardigheid Oudega
  • 29-08 Dressuur/vaardigheid Assen
  • 29-08 Dressuur/vaardigheid Heerjansdam
  • 29-08 Haaksbergen
  • 29-08 Le Pin au Haras (Frankrijk)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI2*-H4 CAI3*-P1 CAI3*-P2 CAI3*-P4
  • 29-08 SMW Klasse 2/3 Haaksbergen
  • 30-08 Vliegveldtocht Schaffen
  • 30-08 Prinsenrit in Breda. De Brabantse Aanspanning
  • 30-08 Poldertocht Menvereniging Hoofdstad Aanspanning
  • 30-08 Bussloo
  • 30-08 Le Pin au Haras (Frankrijk)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI2*-H4 CAI3*-P1 CAI3*-P2 CAI3*-P4
  • 02-09 Breda
  • 02-09 WK Ponymennen, Breda (Nederland)
  • 03-09 Breda
  • 03-09 WK Ponymennen, Breda (Nederland)
  • 04-09 Breda
  • 04-09 WK Ponymennen, Breda (Nederland)
  • 05-09 Stichting Fraylema Koetsentocht Slochteren
  • 05-09 Zuidlaarderveen
  • 05-09 Burgum
  • 05-09 Dressuur/vaardigheid Oudega
  • 05-09 Dressuur/vaardigheid Kesteren
  • 05-09 Breda
  • 05-09 WK Ponymennen, Breda (Nederland)
  • 06-09 CAN* Kersbeek
  • 06-09 Panroutetocht Someren
  • 06-09 Gezelligheidsrit - Menvereniging Duin- en Bollenstreek
  • 06-09 Dressuur/vaardigheid Hippolytushoef
  • 06-09 Breda
  • 06-09 WK Ponymennen, Breda (Nederland)
  • 07-09 Elst
  • 10-09 WK tweespan paarden, Fábiánsebestyén (Hongarije)
  • 10-09 Fabiansebestyen (Hongarije)
    CH-M-A 2
  • 11-09 Dressuur Drachten
  • 11-09 WK tweespan paarden, Fábiánsebestyén (Hongarije)
  • 11-09 Fabiansebestyen (Hongarije)
    CH-M-A 3
  • 12-09 Onstwedde
  • 12-09 NK CTA | NVTG
  • 12-09 Voorhout
  • 12-09 Dressuur/vaardigheid Nijkerkerveen
  • 12-09 Ysselsteijn
  • 12-09 WK tweespan paarden, Fábiánsebestyén (Hongarije)
  • 12-09 Fabiansebestyen (Hongarije)
    CH-M-A 4
  • 13-09 Grevenbroekertocht Achel
  • 13-09 Ysselsteijn
  • 13-09 WK tweespan paarden, Fábiánsebestyén (Hongarije)
  • 13-09 Fabiansebestyen (Hongarije)
    CH-M-A 5
  • 17-09 Donaueschingen (Duitsland)
    CAI2*-P4 CAI3*-H4 WCupQ
  • 17-09 Samorin (Slowakije)
    CAI1*-H2
  • 18-09 Donaueschingen (Duitsland)
    CAI2*-P4 CAI3*-H4 WCupQ
  • 18-09 Samorin (Slowakije)
    CAI1*-H2
  • 18-09 Bendoriai (Litouwen)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI3*-P1 CAI2*-P1
  • 19-09 CAN* *** Elsegem
  • 19-09 Dressuur/vaardigheid Gardenen
  • 19-09 Heeten
  • 19-09 Den Burg
  • 19-09 Donaueschingen (Duitsland)
    CAI2*-P4 CAI3*-H4 WCupQ
  • 19-09 Samorin (Slowakije)
    CAI1*-H2
  • 19-09 Bendoriai (Litouwen)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI3*-P1 CAI2*-P1
  • 20-09 CAN* *** Elsegem
  • 20-09 Stadswandeling autoloze zondag Brussel
  • 20-09 De Koets'nKeerls Twente CTA-PLUS
  • 20-09 Lisse
  • 20-09 Bant NOP
  • 20-09 Heeten
  • 20-09 Den Burg
  • 20-09 Donaueschingen (Duitsland)
    CAI2*-P4 CAI3*-H4 WCupQ
  • 20-09 Samorin (Slowakije)
    CAI1*-H2
  • 20-09 Bendoriai (Litouwen)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI3*-P1 CAI2*-P1
  • 26-09 Pompoenentocht Lichtaart
  • 26-09 De Werfhorstruiters Elburg
  • 26-09 Ane
  • 26-09 Hoogenweg
  • 26-09 Schinveld
  • 27-09 Breughelhoevetocht Peer
  • 27-09 Schinveld
  • 01-10 Lexington (USA)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2
  • 02-10 Lexington (USA)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2
  • 03-10 Hellendoorn
  • 03-10 Staverdenrit Hulshorst
  • 03-10 Dressuur Sonnega
  • 03-10 Lexington (USA)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2
  • 04-10 CAN* Genk
  • 04-10 Ruiter- en koetsentocht 'De Vierlandsheren'
  • 04-10 Rookworstrit - Menvereniging Duin- en Bollenstreek
  • 04-10 Herfstrit in Baarle Nassau. De Brabantse Aanspanning.
  • 04-10 Oldeholtpade
  • 04-10 Dressuur/vaardigheid Ruinerwold
  • 04-10 Lexington (USA)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2
  • 10-10 Dressuur/vaardigheid Schildwolde
  • 10-10 Dressuur Oenkerk
  • 10-10 Hengelo (gld)
  • 11-10 Clubdag 2015 Zonhoven
  • 11-10 Heemskerkdag Hoofdstad Aanspanning
  • 11-10 Herfstrit Lille
  • 11-10 Hengelo (gld)
  • 14-10 Goshen (USA)
    CAI1*-H4 CAI1*-H2 CAI1*-H1 CAI1*-P2 CAI1*-P1
  • 15-10 Goshen (USA)
    CAI1*-H4 CAI1*-H2 CAI1*-H1 CAI1*-P2 CAI1*-P1
  • 16-10 Goshen (USA)
    CAI1*-H4 CAI1*-H2 CAI1*-H1 CAI1*-P2 CAI1*-P1
  • 17-10 Dressuur/vaardigheid Sleen
  • 17-10 Goshen (USA)
    CAI1*-H4 CAI1*-H2 CAI1*-H1 CAI1*-P2 CAI1*-P1
  • 18-10 Koetsentocht Gierle
  • 18-10 Snertrit Menvereniging Hoofdstad Aanspanning
  • 18-10 Nijeberkoop
  • 18-10 Goshen (USA)
    CAI1*-H4 CAI1*-H2 CAI1*-H1 CAI1*-P2 CAI1*-P1
  • 24-10 Dressuur/vaardigheid Gorredijk
  • 25-10 Veluwerit - Menvereniging Duin- en Bollenstreek
  • 25-10 Dressuur/vaardigheid Blijham
  • 29-10 Pau (Frankrijk)
    CAI3*-H1 CAIO4*-H2 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4 CAIO4*-H4 WCupQ
  • 30-10 Pau (Frankrijk)
    CAI3*-H1 CAIO4*-H2 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4 CAIO4*-H4 WCupQ
  • 31-10 Dressuur Tolbert
  • 31-10 Dressuur/vaardigheid Westerbork
  • 31-10 Dressuur/vaardigheid Oostwold
  • 31-10 Pau (Frankrijk)
    CAI3*-H1 CAIO4*-H2 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4 CAIO4*-H4 WCupQ
  • 01-11 Jachtrit in Baarle Nassau. De Brabantse Aanspanning.
  • 01-11 Pau (Frankrijk)
    CAI3*-H1 CAIO4*-H2 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4 CAIO4*-H4 WCupQ
  • 06-11 Paard&Koets Ermelo
  • 07-11 Paard&Koets Ermelo
  • 07-11 Dressuur/vaardigheid Balkbrug
  • 07-11 Dressuur Onstwedde
  • 08-11 Paard&Koets Ermelo
  • 08-11 Strandrit - Menvereniging Duin- en Bollenstreek
  • 14-11 Dressuur/vaardigheid Oudega
  • 14-11 Dressuur Hulshorst
  • 15-11 Strandrit Menvereniging Hoofdstad Aanspanning
  • 18-11 Stuttgart (Duitsland)
    CAI-W
  • 19-11 Adelaide (Australië)
    CAI1*-H4
  • 19-11 Stuttgart (Duitsland)
    CAI-W
  • 20-11 Adelaide (Australië)
    CAI1*-H4
  • 20-11 Stuttgart (Duitsland)
    CAI-W
  • 21-11 Dressuur/vaardigheid Elim
  • 21-11 Adelaide (Australië)
    CAI1*-H4
  • 21-11 Stuttgart (Duitsland)
    CAI-W
  • 22-11 Dressuur/vaardigheid Zeijen
  • 22-11 Adelaide (Australië)
    CAI1*-H4
  • 22-11 Stuttgart (Duitsland)
    CAI-W
  • 23-11 Strandrit - Menvereniging Duin- en Bollenstreek
  • 23-11 Stuttgart (Duitsland)
    CAI-W
  • 27-11 Paris-Villepinte (Frankrijk)
    CAI-W
  • 27-11 Stockholm (Zweden)
    CAI-W
  • 27-11 Budapest (Hongarije)
    CAI-W
  • 28-11 Dressuur Sonnega
  • 28-11 Stockholm (Zweden)
    CAI-W
  • 28-11 Paris-Villepinte (Frankrijk)
    CAI-W
  • 28-11 Budapest (Hongarije)
    CAI-W
  • 29-11 Stockholm (Zweden)
    CAI-W
  • 29-11 Budapest (Hongarije)
    CAI-W
  • 05-12 Dressuur Kollum
  • 06-12 Winterrit in Teteringen. De Brabantse Aanspanning.
  • 10-12 Geneva (Zwitserland)
    CAI-W
  • 11-12 Geneva (Zwitserland)
    CAI-W
  • 12-12 Geneva (Zwitserland)
    CAI-W
  • 13-12 Geneva (Zwitserland)
    CAI-W
  • 15-12 Londen Olympia
    CAI-W
  • 16-12 Londen Olympia
    CAI-W
  • 17-12 Londen Olympia
    CAI-W
  • 18-12 Londen Olympia
    CAI-W
  • 19-12 Dressuur Zuidwolde
  • 19-12 Londen Olympia
    CAI-W
  • 20-12 Londen Olympia
    CAI-W
  • 21-12 Londen Olympia
    CAI-W
  • 26-12 Kerststallentocht Olen
  • 26-12 Mechelen (Belgie)
    CAI-W
  • 27-12 Mechelen (Belgie)
    CAI-W
  • 28-12 Vaardigheid Hulshorst Oliebollencup
  • 28-12 Mechelen (Belgie)
    CAI-W
  • 29-12 Dressuur Vinkega
  • 29-12 Mechelen (Belgie)
    CAI-W
  • 30-12 Vaardigheid Hulshorst
  • 30-12 Mechelen (Belgie)
    CAI-W
  • 31-12 Kerstfair Mariënwaerdt
  • 12-07 West Malle rit in Terheijden. De Brabantse Aanspanning
  • 03-08 WK Enkelspan Piber-koflach Oostenrijk
  • 04-08 WK Enkelspan Piber-koflach Oostenrijk
  • 05-08 WK Enkelspan Piber-koflach Oostenrijk
  • 06-08 WK Enkelspan Piber-koflach Oostenrijk
  • 07-08 WK Enkelspan Piber-koflach Oostenrijk
  • 22-08 EK Vierspan Gothenburg
  • 23-08 EK Vierspan Gothenburg
  • 24-08 EK Vierspan Gothenburg
  • 25-08 EK Vierspan Gothenburg
  • 26-08 EK Vierspan Gothenburg
  • 27-08 EK Vierspan Gothenburg
  • 20-09 WK Tweespan Lipica
  • 21-09 WK Tweespan Lipica
  • 22-09 WK Tweespan Lipica
  • 23-09 WK Tweespan Lipica
  • 24-09 WK Tweespan Lipica
 
 

Abonneren

Advertentie opgeven?

wiltuadv