Hippos Top 


Hippos Top is dé adressen- en telefoongids voor iedereen uit de paardenwereld. Een duizendtal trefwoorden en zorgvuldig uitgezochte rubrieken loodsen u door de gids.

 

 


 

 

Nieuwe MenSport!


Het pakketje MenSport is nu driedubbeldik. Niet alleen omdat het magazine met veertig extra pagina's het jaar 2014 afsluit maar ook....

lees verder

 


 

  • AGENDA
  • 30-01 Door de bril van de jury -Voorthuizen
  • 31-01 Onstwedde
  • 31-01 Dressuur/vaardigheid Den Ham
  • 31-01 Dressuur/vaardigheid Overasselt
  • 31-01 Vaardigheid Kootwijkerbroek
  • 01-02 Ermelo
  • 01-02 Franeker
  • 01-02 Dressuur Franeker
  • 01-02 Dressuur/vaardigheid Dordrecht
    Wintercompetitie Zuid-Holland
  • 04-02 Vaardigheid Ermelo
    Finale
  • 06-02 Bordeaux (Frankrijk)
    CAI-W
  • 07-02 Bordeaux (Frankrijk)
    CAI-W
  • 07-02 Sonnega
  • 07-02 Dressuur Utrecht
  • 07-02 Dressuur/vaardigheid 't Zandt
  • 07-02 Dressuur/vaardigheid Acquoy
  • 07-02 Dressuur/vaardigheid Heeten
  • 07-02 Dressuur/vaardigheid Nieuw- en SintJoosland
  • 08-02 Bordeaux (Frankrijk)
    CAI-W
  • 08-02 Zwartewaal
  • 08-02 Dressuur/vaardigheid Wormerveer
  • 08-02 Dressuur/Vaardigheid Boxtel
  • 08-02 Dressuur/vaardigheid Barsingerhorn
  • 11-02 Vaardigheid Voorthuizen
  • 13-02 Hapert
  • 13-02 Dressuur Ermelo
  • 14-02 Diverse lezingen 't Koethuis Nijkerk
  • 14-02 Hapert
  • 14-02 Dressuur/vaardigheid Hierden/Harderwijk
  • 14-02 Dressuur/vaardigheid Bergharen
  • 14-02 Dressuur/vaardigheid Elim
  • 14-02 Dressuur/vaardigheid Gorssel
  • 14-02 Dressuur Maarssen
  • 14-02 Dressuur/vaardigheid Garderen
  • 14-02 Dressuur Ermelo
  • 15-02 Tolbert
  • 15-02 Dressuur/vaardigheid Oudega
  • 20-02 Sonnega - Finale
  • 21-02 Wierden
  • 21-02 Lage Soeren
  • 21-02 Sonnega - Finale
  • 21-02 Dressuur
    Kampioenschap district west. Locatie nader te bepalen
  • 21-02 Dressuur/vaardigheid Franeker
  • 21-02 Dressuur/vaardigheid Kapel Avezaath
  • 22-02 Loon op Zand
  • 22-02 Krakelingenstoer, Geraardsbergen
  • 22-02 Sonnega - Finale
  • 22-02 Dressuur/vaardigheid Overasselt
  • 22-02 Dressuur
    Kampioenschap district west. Locatie nader te bepalen
  • 26-02 Gotenborg (Zweden)
    CAI-W
  • 27-02 Gotenborg (Zweden)
    CAI-W
  • 27-02 Flanders Horse Expo
  • 28-02 Gotenborg (Zweden)
    CAI-W
  • 28-02 Flanders Horse Expo
  • 28-02 Heeze
  • 28-02 Nieuws en st. Joostland
  • 28-02 Dressuur/vaardigheid Haaksbergen
  • 28-02 Dressuur/vaardigheid Schildwolde
  • 28-02 Dressuur Hulshorst
  • 28-02 Vaardigheid Oudewater
  • 01-03 Gotenborg (Zweden)
    CAI-W
  • 01-03 Grolloo
  • 01-03 Flanders Horse Expo
  • 01-03 Heeze
  • 01-03 Middenmeer
  • 01-03 Dressuur Voorthuizen
  • 06-03 Horse Fair Koetsenmarkt Wenum Wiesel
  • 07-03 Ysselsteyn
  • 07-03 Horse Fair Koetsenmarkt Wenum Wiesel
  • 07-03 Dressuur/vaardigheid Oostwold
  • 07-03 Kegelcompetitie Nijkerk
  • 07-03 Dressuur/vaardigheid Gorredijk
  • 07-03 Dressuur Lunteren
  • 08-03 Ysselsteyn
  • 08-03 Gansrijden Oude Gans, Berendrecht
  • 08-03 Ysselsteyn
  • 08-03 Koetsenbeurs Hoofddorp
  • 08-03 Dressuur/vaardigheid Wormerveer
  • 11-03 Rondje Instructie met Boyd Exell - Ermelo
  • 14-03 Equitana, Essen Duitsland
  • 14-03 Districtkampioenschap Paard Oost Ermelo
  • 14-03 Dressuur
    Kampioenschap district Noord. Locatie nader te bepalen
  • 15-03 Boxtel
  • 15-03 Dressuur Anna Paulowna
  • 15-03 Equitana, Essen Duitsland
  • 15-03 Koetsenbeurs Schipdonkmenners
  • 15-03 Openingsrit - Menvereniging Duin- en Bollenstreek
  • 15-03 Den Burg
  • 15-03 Drachten
  • 15-03 Dressuur Den Burg
  • 15-03 Dressuur/vaardigheid Oudega
  • 15-03 Dressuur/vaardigheid Nieuw- en SintJoosland
  • 15-03 Dressuur/vaardigheid Dordrecht
    Wintercompetitie Zuid-Holland
  • 16-03 Equitana, Essen Duitsland
  • 17-03 Equitana, Essen Duitsland
  • 18-03 Ocala, Live Oak Plantation (USA)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4, CIA2*-P1, CIA2*-P2
  • 18-03 Equitana, Essen Duitsland
  • 19-03 Ocala, Live Oak Plantation (USA)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4, CIA2*-P1, CIA2*-P2
  • 19-03 Equitana, Essen Duitsland
  • 20-03 Ocala, Live Oak Plantation (USA)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4, CIA2*-P1, CIA2*-P2
  • 20-03 Equitana, Essen Duitsland
  • 21-03 Ocala, Live Oak Plantation (USA)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4, CIA2*-P1, CIA2*-P2
  • 21-03 Dressuur/vaardigheid Sleen
  • 21-03 Dressuur/vaardigheid Haaksbergen
  • 21-03 Districtkampioenschap pony Oost Ermelo
  • 21-03 Dressuur Sonnega
  • 21-03 Kuringen
  • 21-03 Equitana, Essen Duitsland
  • 22-03 Dressuur Barsingerhorn
  • 22-03 Vaardigheid
    Kampioenschap district Noord. Locatie nader te bepalen
  • 22-03 Equitana, Essen Duitsland
  • 22-03 Openingsrit - Menvereniging Hoofdstad Aanspanning
  • 22-03 Voorjaarsrit Weelde Ravels
  • 25-03 Vaardigheid Voorthuizen
  • 28-03 Wierden
  • 28-03 Dressuur/vaardigheid Wierden
  • 29-03 CAN* / CAR Dressuur en Derby alle categorieën Zutendaal-Stalken
  • 29-03 Hoofddorp
  • 03-04 Rijssen
  • 04-04 Dressuur/vaardigheid Hardenberg
  • 04-04 Vaardigheid Kootwijkerbroek
  • 04-04 Dressuur + Kur Onstwedde
  • 04-04 Dressuur/vaardigheid Westerbork
  • 04-04 Voorjaarsrit Hulshorst
  • 04-04 Rijssen
  • 06-04 Leek
  • 06-04 Dressuur/vaardigheid Garderen
  • 06-04 Paasrit - Menvereniging Duin- en Bollenstreek
  • 06-04 Ermelo
  • 11-04 Schildwolde
  • 11-04 Heukelom
  • 11-04 Eefde
  • 12-04 Someren
  • 12-04 Dressuur/vaardigheid Oudega
  • 12-04 Heukelom
  • 12-04 Eefde
  • 16-04 Horst aan de Maas (Nederland)
    CAI2*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-H4
  • 16-04 Kladruby nad Labem (Tjechie)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-H4
  • 17-04 Horst aan de Maas (Nederland)
    CAI2*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-H4
  • 17-04 Kladruby nad Labem (Tjechie)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-H4
  • 17-04 Horst
  • 18-04 Horst aan de Maas (Nederland)
    CAI2*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-H4
  • 18-04 Kladruby nad Labem (Tjechie)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-H4
  • 18-04 Dressuur/vaardigheid Hoogezand
  • 18-04 Winterswijk
  • 18-04 Horst
  • 19-04 Horst aan de Maas (Nederland)
    CAI2*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-H4
  • 19-04 Kladruby nad Labem (Tjechie)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-H4
  • 19-04 Teteringen
  • 19-04 Winterswijk
  • 19-04 Horst
  • 25-04 Cornwerd
  • 25-04 Elim
  • 25-04 Men- en ruiter tweedaagse Menv. Maasduinen Bexkens
  • 25-04 Schalkhaar
  • 26-04 Men- en ruiter tweedaagse Menv. Maasduinen Bexkens
  • 26-04 Schalkhaar
  • 29-04 Dorthealyst (Denemarken)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4, CIA2*-P1, CIA2*-P2, CIA2*-P4
  • 29-04 Fabiansebestyen (Hongarije)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4, CIA2*-P1, CIA2*-P2, CIA2*-P4
  • 30-04 Dorthealyst (Denemarken)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4, CIA2*-P1, CIA2*-P2, CIA2*-P4
  • 30-04 Fabiansebestyen (Hongarije)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4, CIA2*-P1, CIA2*-P2, CIA2*-P4
  • 01-05 Dorthealyst (Denemarken)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4, CIA2*-P1, CIA2*-P2, CIA2*-P4
  • 01-05 Fabiansebestyen (Hongarije)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4, CIA2*-P1, CIA2*-P2, CIA2*-P4
  • 01-05 Bendoriai (Litouwen)
    CAI1*-H1 CAI1*-H2 CIA1*-P1, CAI1*-P2
  • 01-05 Uden
  • 02-05 Dorthealyst (Denemarken)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4, CIA2*-P1, CIA2*-P2, CIA2*-P4
  • 02-05 Fabiansebestyen (Hongarije)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4, CIA2*-P1, CIA2*-P2, CIA2*-P4
  • 02-05 Dressuur/vaardigheid Garderen
  • 02-05 Bronneger
  • 02-05 Uden
  • 03-05 Dorthealyst (Denemarken)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4, CIA2*-P1, CIA2*-P2, CIA2*-P4
  • 03-05 Fabiansebestyen (Hongarije)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4, CIA2*-P1, CIA2*-P2, CIA2*-P4
  • 03-05 Bendoriai (Litouwen)
    CAI1*-H1 CAI1*-H2 CIA1*-P1, CAI1*-P2
  • 03-05 Dressuur Franeker
  • 03-05 Bronneger
  • 03-05 Uden
  • 08-05 Strzegom (Polen)
    CAI1*-H1 CAI1*-P1 CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAICh2*-P1 CAIJ2*P1 CAIJ2*-P2 CAIY2*-H1 CAIY2*-P1 CAIY*-P2
  • 08-05 Kootwijkerbroek
  • 09-05 Strzegom (Polen)
    CAI1*-H1 CAI1*-P1 CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAICh2*-P1 CAIJ2*P1 CAIJ2*-P2 CAIY2*-H1 CAIY2*-P1 CAIY*-P2
  • 09-05 Oenkerk
  • 09-05 Dressuur + Kur Onstwedde
  • 09-05 Kootwijkerbroek
  • 10-05 Strzegom (Polen)
    CAI1*-H1 CAI1*-P1 CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAICh2*-P1 CAIJ2*P1 CAIJ2*-P2 CAIY2*-H1 CAIY2*-P1 CAIY*-P2
  • 13-05 Windsor (Groot-Brittanië)
    CAI3*-H2 CAI3*-P4 CAI3*-H4 WCupQ
  • 14-05 Windsor (Groot-Brittanië)
    CAI3*-H2 CAI3*-P4 CAI3*-H4 WCupQ
  • 14-05 Bregenz (Oosterijk)
    CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4
  • 14-05 Nemcice u Kolina (Tjechie)
    CAI1*-H1 CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-H4 CAI3*-P2 CAI3*-P4
  • 14-05 Dressuur/vaardigheid Breda
  • 14-05 Dressuur/vaardigheid Garderen
  • 14-05 Dressuur/vaardigheid Leek
  • 15-05 Windsor (Groot-Brittanië)
    CAI3*-H2 CAI3*-P4 CAI3*-H4 WCupQ
  • 15-05 Bregenz (Oosterijk)
    CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4
  • 15-05 Nemcice u Kolina (Tjechie)
    CAI1*-H1 CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-H4 CAI3*-P2 CAI3*-P4
  • 16-05 Windsor (Groot-Brittanië)
    CAI3*-H2 CAI3*-P4 CAI3*-H4 WCupQ
  • 16-05 Bregenz (Oosterijk)
    CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4
  • 16-05 Nemcice u Kolina (Tjechie)
    CAI1*-H1 CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-H4 CAI3*-P2 CAI3*-P4
  • 16-05 Gersloot
  • 16-05 Dressuur/vaardigheid Elim
  • 16-05 Uchelen
  • 16-05 Den Ham
  • 17-05 Windsor (Groot-Brittanië)
    CAI3*-H2 CAI3*-P4 CAI3*-H4 WCupQ
  • 17-05 Bregenz (Oosterijk)
    CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4
  • 17-05 Nemcice u Kolina (Tjechie)
    CAI1*-H1 CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-H4 CAI3*-P2 CAI3*-P4
  • 17-05 Tour Classique Hoofdstad Aanspanning
  • 17-05 Uchelen
  • 22-05 Boguslawice (Polen)
    CAI1*-H1 CAI1*-P1 CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAICh2*-P1 CAIJ2*P1 CAIJ2*-P2 CAIY2*-H1 CAIY2*-P1 CAIY*-P2
  • 22-05 Ebreichsdorf (Oosterijk)
    CAI1*-H1 CAI1-H2 CAI1*-H4
  • 22-05 Zuidwolde
  • 23-05 Boguslawice (Polen)
    CAI1*-H1 CAI1*-P1 CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAICh2*-P1 CAIJ2*P1 CAIJ2*-P2 CAIY2*-H1 CAIY2*-P1 CAIY*-P2
  • 23-05 Peins
  • 23-05 Ebreichsdorf (Oosterijk)
    CAI1*-H1 CAI1-H2 CAI1*-H4
  • 23-05 Wateren
  • 23-05 Zuidwolde
  • 24-05 Boguslawice (Polen)
    CAI1*-H1 CAI1*-P1 CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAICh2*-P1 CAIJ2*P1 CAIJ2*-P2 CAIY2*-H1 CAIY2*-P1 CAIY*-P2
  • 24-05 Ebreichsdorf (Oosterijk)
    CAI1*-H1 CAI1-H2 CAI1*-H4
  • 24-05 Gezelligheidsrit - Menvereniging Duin- en Bollenstreek
  • 25-05 Ebreichsdorf (Oosterijk)
    CAI1*-H1 CAI1-H2 CAI1*-H4
  • 27-05 Hoofddorp
  • 29-05 Topolcianky (Slowakije)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-H4
  • 29-05 Hopetoun (Groot-Brittanië)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4
  • 30-05 Damwoude
  • 30-05 Dressuur/vaardigheid Hulshorst
  • 30-05 Dressuur/vaardigheid Oudega
  • 30-05 Topolcianky (Slowakije)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-H4
  • 30-05 Hopetoun (Groot-Brittanië)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4
  • 30-05 Haaksbergen
  • 30-05 Delfzijl
  • 31-05 Dressuur/Vaardigheid Hoofddorp
  • 31-05 Topolcianky (Slowakije)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-H4
  • 31-05 Hopetoun (Groot-Brittanië)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4
  • 31-05 Haaksbergen
  • 03-06 Zierikzee
  • 04-06 Dillenburg (Duitsland)
    CAI3*-H1 CAI3*-P1
  • 04-06 Vecses (Hongarije)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4 CAIO4*-H4 WCupQ
  • 05-06 Dillenburg (Duitsland)
    CAI3*-H1 CAI3*-P1
  • 05-06 Vecses (Hongarije)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4 CAIO4*-H4 WCupQ
  • 06-06 Franeker
  • 06-06 Dressuur Sneek
  • 06-06 Dillenburg (Duitsland)
    CAI3*-H1 CAI3*-P1
  • 06-06 Vecses (Hongarije)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4 CAIO4*-H4 WCupQ
  • 06-06 Blaricum
  • 07-06 Puzzelrit Menvereniging Hoofdstad Aanspanning
  • 09-06 Paardenvierdaagse voor ruiters en menners Epe
  • 10-06 Saumur (Frankrijk)
    CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4 CAI3*-H1 CAIO4*-H2 CAIO4*-H4 WCupQ
  • 10-06 Buitensluis
  • 10-06 Rijnsburg
  • 10-06 Paardenvierdaagse voor ruiters en menners Epe
  • 11-06 Saumur (Frankrijk)
    CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4 CAI3*-H1 CAIO4*-H2 CAIO4*-H4 WCupQ
  • 11-06 Paardenvierdaagse voor ruiters en menners Epe
  • 12-06 Saumur (Frankrijk)
    CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4 CAI3*-H1 CAIO4*-H2 CAIO4*-H4 WCupQ
  • 12-06 Paardenvierdaagse voor ruiters en menners Epe
  • 13-06 Britswerd
  • 13-06 Dressuur/vaardigheid Zuidwolde
  • 13-06 Dressuur/vaardigheid Garderen
  • 13-06 Dressuur Oenkerk
  • 13-06 Saumur (Frankrijk)
    CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4 CAI3*-H1 CAIO4*-H2 CAIO4*-H4 WCupQ
  • 13-06 Schijndel
  • 13-06 Hellendoorn
  • 14-06 Saumur (Frankrijk)
    CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4 CAI3*-H1 CAIO4*-H2 CAIO4*-H4 WCupQ
  • 14-06 Schijndel
  • 14-06 Hellendoorn
  • 15-06 Saumur (Frankrijk)
    CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4 CAI3*-H1 CAIO4*-H2 CAIO4*-H4 WCupQ
  • 18-06 Altenfelden (Oosterijk)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2, CIA2*-P1, CIA2*-P2 CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-H4 CIA3*-P1, CIA3*-P2 CAI3*-P4
  • 18-06 Bromont QC Canada
    CAI1*-H1 CAI1*-H2 CAI1*-H4 CAI1*-P1 CAI1*-P2 CAI1*-P4 CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4
  • 19-06 Lahden (Duitsland)
    CAI3*-H2 CAI3*-P4 CAI3*-H4 WCupQ
  • 19-06 Altenfelden (Oosterijk)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2, CIA2*-P1, CIA2*-P2 CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-H4 CIA3*-P1, CIA3*-P2 CAI3*-P4
  • 19-06 Bromont QC Canada
    CAI1*-H1 CAI1*-H2 CAI1*-H4 CAI1*-P1 CAI1*-P2 CAI1*-P4 CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4
  • 20-06 Dressuur/vaardigheid Oudega
  • 20-06 Bromont QC Canada
    CAI1*-H1 CAI1*-H2 CAI1*-H4 CAI1*-P1 CAI1*-P2 CAI1*-P4 CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4
  • 20-06 Lahden (Duitsland)
    CAI3*-H2 CAI3*-P4 CAI3*-H4 WCupQ
  • 20-06 Altenfelden (Oosterijk)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2, CIA2*-P1, CIA2*-P2 CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-H4 CIA3*-P1, CIA3*-P2 CAI3*-P4
  • 20-06 Duirit - Menvereniging Duin- en Bollenstreek
  • 20-06 Koetsentocht Nunspeet
  • 20-06 Aalten
  • 20-06 Vriezenveen
  • 20-06 Gaasterland
  • 21-06 Lahden (Duitsland)
    CAI3*-H2 CAI3*-P4 CAI3*-H4 WCupQ
  • 21-06 Bromont QC Canada
    CAI1*-H1 CAI1*-H2 CAI1*-H4 CAI1*-P1 CAI1*-P2 CAI1*-P4 CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4
  • 21-06 Altenfelden (Oosterijk)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2, CIA2*-P1, CIA2*-P2 CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-H4 CIA3*-P1, CIA3*-P2 CAI3*-P4
  • 21-06 Midzomernachtrit Menvereniging Hoofdstad Aanspanning
  • 21-06 Aalten
  • 24-06 Dressuur/vaardigheid Gorredijk
  • 26-06 Dressuur Bolsward
  • 26-06 Pleternica (Kroatië)
    CAI1*-H1 CAI1*-H2 CAI1*-P1 CAI1*-P2 CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-P1 CAI3*-P2
  • 26-06 Heijenrath
    CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4
  • 26-06 Heijenrath
  • 27-06 Dressuur/vaardigheid 't Zandt
  • 27-06 Pleternica (Kroatië)
    CAI1*-H1 CAI1*-H2 CAI1*-P1 CAI1*-P2 CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-P1 CAI3*-P2
  • 27-06 Heijenrath
    CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4
  • 27-06 Zeeuwse dag van het paard
  • 27-06 Elim
  • 27-06 Leidschendam
  • 27-06 Oldenzaal
  • 27-06 Nijkerkerveen
  • 27-06 Heijenrath
  • 28-06 Pleternica (Kroatië)
    CAI1*-H1 CAI1*-H2 CAI1*-P1 CAI1*-P2 CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-P1 CAI3*-P2
  • 28-06 Heijenrath
    CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4
  • 28-06 Leidschendam
  • 28-06 Oldenzaal
  • 28-06 Nijkerkerveen
  • 28-06 Heijenrath
  • 01-07 Chablis (Frankrijk)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-P1 CAI3*-P2 CAI3*-P4
  • 02-07 Chablis (Frankrijk)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-P1 CAI3*-P2 CAI3*-P4
  • 02-07 Minden (Duitsland)
    CAIO4*-P1 CAIO4*-P2 CAIO4*-P4
  • 02-07 Lipica (Slovenië)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-H4 WCupQ CAI3*-P1 CAI3*-P2 CAI3*-P4
  • 03-07 Chablis (Frankrijk)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-P1 CAI3*-P2 CAI3*-P4
  • 03-07 Minden (Duitsland)
    CAIO4*-P1 CAIO4*-P2 CAIO4*-P4
  • 03-07 Lipica (Slovenië)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-H4 WCupQ CAI3*-P1 CAI3*-P2 CAI3*-P4
  • 03-07 Drebkau (Duitsland)
    CAI3*-H1 CAI3*H2
  • 03-07 Tull en t Waal
  • 04-07 Chablis (Frankrijk)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-P1 CAI3*-P2 CAI3*-P4
  • 04-07 Minden (Duitsland)
    CAIO4*-P1 CAIO4*-P2 CAIO4*-P4
  • 04-07 Lipica (Slovenië)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-H4 WCupQ CAI3*-P1 CAI3*-P2 CAI3*-P4
  • 04-07 Drebkau (Duitsland)
    CAI3*-H1 CAI3*H2
  • 04-07 Dressuur/Vaardigheid Made
  • 04-07 Welsrijp
  • 04-07 Tull en t Waal
  • 05-07 Chablis (Frankrijk)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-P1 CAI3*-P2 CAI3*-P4
  • 05-07 Minden (Duitsland)
    CAIO4*-P1 CAIO4*-P2 CAIO4*-P4
  • 05-07 Lipica (Slovenië)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-H4 WCupQ CAI3*-P1 CAI3*-P2 CAI3*-P4
  • 05-07 Drebkau (Duitsland)
    CAI3*-H1 CAI3*H2
  • 05-07 Dressuur Roden
  • 05-07 Made
  • 05-07 Lonneker
  • 09-07 Nebanice (Tjechie)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-H4 WCupQ CAI3*-P2 CAI3*-P4
  • 10-07 Nebanice (Tjechie)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-H4 WCupQ CAI3*-P2 CAI3*-P4
  • 10-07 Boguslawice (Polen)
    CAI1*-H1 CAI1*-P1 CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAICh2*-P1 CAIJ2*P1 CAIJ2*-P2 CAIY2*-H1 CAIY2*-P1 CAIY*-P2
  • 11-07 Nebanice (Tjechie)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-H4 WCupQ CAI3*-P2 CAI3*-P4
  • 11-07 Boguslawice (Polen)
    CAI1*-H1 CAI1*-P1 CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAICh2*-P1 CAIJ2*P1 CAIJ2*-P2 CAIY2*-H1 CAIY2*-P1 CAIY*-P2
  • 11-07 Nachtrit Hoofdstad Aanspanning
  • 11-07 Varsseveld
  • 11-07 Tilburg
  • 11-07 Leek
  • 12-07 Nebanice (Tjechie)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-H4 WCupQ CAI3*-P2 CAI3*-P4
  • 12-07 Boguslawice (Polen)
    CAI1*-H1 CAI1*-P1 CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAICh2*-P1 CAIJ2*P1 CAIJ2*-P2 CAIY2*-H1 CAIY2*-P1 CAIY*-P2
  • 12-07 Dressuur/vaardigheid Nieuw Weerdinge
  • 12-07 Dressuur Oldeholtpad
  • 12-07 Nieuws Weerdinge
  • 12-07 Varsseveld
  • 12-07 Tilburg
  • 12-07 Leek
  • 15-07 Dressuur/vaardigheid Garderen
  • 16-07 Beekbergen (Nederland)
    CAI3*-H2 CAI2*-H1 CAI3*-H4 WCupQ
  • 16-07 Mezohegyes (Hongarijë)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-H4
  • 16-07 Dressuur/vaardigheid Elim
  • 16-07 Beekbergen
  • 17-07 Beekbergen (Nederland)
    CAI3*-H2 CAI2*-H1 CAI3*-H4 WCupQ
  • 17-07 Mezohegyes (Hongarijë)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-H4
  • 17-07 Vaggeryd (Zweden)
    CAI1*-H1 CAI1*-P1 CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAICh2*-P1 CAIJ2*P1 CAIJ2*-P2 CAIY2*-H1 CAIY2*-P1 CAIY*-P2
  • 17-07 Dressuur/vaardigheid Garijp
  • 17-07 Beekbergen
  • 18-07 Vaggeryd (Zweden)
    CAI1*-H1 CAI1*-P1 CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAICh2*-P1 CAIJ2*P1 CAIJ2*-P2 CAIY2*-H1 CAIY2*-P1 CAIY*-P2
  • 18-07 Beekbergen (Nederland)
    CAI3*-H2 CAI2*-H1 CAI3*-H4 WCupQ
  • 18-07 Mezohegyes (Hongarijë)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-H4
  • 18-07 Sint Nicolaasga
  • 18-07 Vrouwenpolder
  • 18-07 Beekbergen
  • 19-07 Vaggeryd (Zweden)
    CAI1*-H1 CAI1*-P1 CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAICh2*-P1 CAIJ2*P1 CAIJ2*-P2 CAIY2*-H1 CAIY2*-P1 CAIY*-P2
  • 19-07 Beekbergen (Nederland)
    CAI3*-H2 CAI2*-H1 CAI3*-H4 WCupQ
  • 19-07 Mezohegyes (Hongarijë)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-H4
  • 19-07 Dressuur/vaardigheid Vries
  • 19-07 Gezelligheidsrit - Menvereniging Duin- en Bollenstreek
  • 19-07 Lonneker
  • 19-07 Vrouwenpolder
  • 19-07 Beekbergen
  • 24-07 Dressuur/vaardigheid Drachten
  • 24-07 Driesum/-Wouterswoude
  • 26-07 Dressuur/vaardigheid Veenhuizen
  • 28-07 Voorschoten
  • 30-07 Riesenbeck (Duitsland)
    CAI3*-H4 WCupQ CAIO4*-H2 CAIO4-H4
  • 30-07 Beesd
  • 31-07 Riesenbeck (Duitsland)
    CAI3*-H4 WCupQ CAIO4*-H2 CAIO4-H4
  • 31-07 Beesd
  • 01-08 Riesenbeck (Duitsland)
    CAI3*-H4 WCupQ CAIO4*-H2 CAIO4-H4
  • 01-08 Dressuur Cornwerd
  • 01-08 Beesd
  • 02-08 Riesenbeck (Duitsland)
    CAI3*-H4 WCupQ CAIO4*-H2 CAIO4-H4
  • 02-08 Dressuur/vaardigheid Ruinerwold
  • 02-08 Vestingrit Hoofdstad Aanspanning
  • 03-08 Loenen
  • 06-08 Piber Koflach (Oosterijk)
    CAI1*-H1 CAI1*-P1 CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAICh2*-P1 CAIJ2*P1 CAIJ2*-P2 CAIY2*-H1 CAIY2*-P1 CAIY*-P2
  • 06-08 Dronninglund (Denemarken
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4
  • 07-08 Piber Koflach (Oosterijk)
    CAI1*-H1 CAI1*-P1 CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAICh2*-P1 CAIJ2*P1 CAIJ2*-P2 CAIY2*-H1 CAIY2*-P1 CAIY*-P2
  • 07-08 Dronninglund (Denemarken
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4
  • 08-08 Piber Koflach (Oosterijk)
    CAI1*-H1 CAI1*-P1 CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAICh2*-P1 CAIJ2*P1 CAIJ2*-P2 CAIY2*-H1 CAIY2*-P1 CAIY*-P2
  • 08-08 Harlingen
  • 08-08 Dronninglund (Denemarken
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4
  • 08-08 Hippolytushoef
  • 09-08 Piber Koflach (Oosterijk)
    CAI1*-H1 CAI1*-P1 CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAICh2*-P1 CAIJ2*P1 CAIJ2*-P2 CAIY2*-H1 CAIY2*-P1 CAIY*-P2
  • 09-08 Dressuur Assen
  • 09-08 Rit Merksplas
  • 09-08 Ontbijtrit - Menvereniging Duin- en Bollenstreek
  • 09-08 Hilvarenbeek
  • 09-08 Dronninglund (Denemarken
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4
  • 09-08 Hippolytushoef
  • 11-08 Aachen (Duitsland)
    CH-Eu-A 4
  • 12-08 Aachen (Duitsland)
    CH-Eu-A 5
  • 13-08 Aachen (Duitsland)
    CH-Eu-A 6
  • 14-08 Boguslawice (Polen)
    CAI1*-H1 CAI1*-P1 CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAICh2*-P1 CAIJ2*P1 CAIJ2*-P2 CAIY2*-H1 CAIY2*-P1 CAIY*-P2
  • 14-08 Maasdijk
  • 14-08 Wierden
  • 14-08 Aachen (Duitsland)
    CH-Eu-A 7
  • 15-08 Ameland
  • 15-08 Boguslawice (Polen)
    CAI1*-H1 CAI1*-P1 CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAICh2*-P1 CAIJ2*P1 CAIJ2*-P2 CAIY2*-H1 CAIY2*-P1 CAIY*-P2
  • 15-08 Geldrop
  • 15-08 Maasdijk
  • 15-08 Wierden
  • 15-08 Aachen (Duitsland)
    CH-Eu-A 8
  • 16-08 Sonnega
  • 16-08 Boguslawice (Polen)
    CAI1*-H1 CAI1*-P1 CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAICh2*-P1 CAIJ2*P1 CAIJ2*-P2 CAIY2*-H1 CAIY2*-P1 CAIY*-P2
  • 16-08 Geldrop
  • 16-08 Maasdijk
  • 16-08 Aachen (Duitsland)
    CH-Eu-A 9
  • 17-08 Aachen (Duitsland)
    CH-Eu-A 10
  • 18-08 Aachen (Duitsland)
    CH-Eu-A 11
  • 19-08 EK vierspan, Aken
  • 19-08 Aachen (Duitsland)
    CH-Eu-A 12
  • 20-08 EK vierspan, Aken
  • 20-08 Aachen (Duitsland)
    CH-Eu-A 13
  • 20-08 Hippolytushoef
  • 21-08 EK vierspan, Aken
  • 21-08 Dressuur/vaardigheid Meerwijk/kropswolde
  • 21-08 Aachen (Duitsland)
    CH-Eu-A 14
  • 22-08 EK vierspan, Aken
  • 22-08 Hippiade Ermelo
  • 22-08 Dressuur Blauwhuis
  • 22-08 Landgoedfair Mariënwaerdt
  • 22-08 Aachen (Duitsland)
    CH-Eu-A 15
  • 22-08 Noordwolde
  • 23-08 EK vierspan, Aken
  • 23-08 Emmer-compascuum
  • 23-08 Aachen (Duitsland)
    CH-Eu-A 16
  • 23-08 Noordwolde
  • 27-08 Le Pin au Haras (Frankrijk)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI2*-H4 CAI3*-P1 CAI3*-P2 CAI3*-P4
  • 28-08 Burgum
  • 28-08 Le Pin au Haras (Frankrijk)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI2*-H4 CAI3*-P1 CAI3*-P2 CAI3*-P4
  • 28-08 Haaksbergen
  • 29-08 Dressuur/vaardigheid Oudega
  • 29-08 Dressuur/vaardigheid Assen
  • 29-08 Le Pin au Haras (Frankrijk)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI2*-H4 CAI3*-P1 CAI3*-P2 CAI3*-P4
  • 29-08 Haaksbergen
  • 30-08 Poldertocht Menvereniging Hoofdstad Aanspanning
  • 30-08 Le Pin au Haras (Frankrijk)
    CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI2*-H4 CAI3*-P1 CAI3*-P2 CAI3*-P4
  • 30-08 Bussloo
  • 02-09 WK Ponymennen, Breda (Nederland)
  • 02-09 Breda
  • 03-09 WK Ponymennen, Breda (Nederland)
  • 03-09 Breda
  • 04-09 WK Ponymennen, Breda (Nederland)
  • 04-09 Bendoriai (Litouwen)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-P1 CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-P1
  • 04-09 Breda
  • 05-09 WK Ponymennen, Breda (Nederland)
  • 05-09 Dressuur/vaardigheid Oudega
  • 05-09 Dressuur/vaardigheid Kesteren
  • 05-09 Zuidlaarderveen
  • 05-09 Bendoriai (Litouwen)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-P1 CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-P1
  • 05-09 Breda
  • 06-09 WK Ponymennen, Breda (Nederland)
  • 06-09 Gezelligheidsrit - Menvereniging Duin- en Bollenstreek
  • 06-09 Bendoriai (Litouwen)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-P1 CAI3*-H1 CAI3*-H2 CAI3*-P1
  • 06-09 Breda
  • 07-09 Elst
  • 10-09 WK tweespan paarden, Fábiánsebestyén (Hongarije)
  • 10-09 Fabiansebestyen (Hongarije)
    CH-M-A 2
  • 11-09 WK tweespan paarden, Fábiánsebestyén (Hongarije)
  • 11-09 Dressuur Drachten
  • 11-09 Fabiansebestyen (Hongarije)
    CH-M-A 3
  • 12-09 WK tweespan paarden, Fábiánsebestyén (Hongarije)
  • 12-09 Fabiansebestyen (Hongarije)
    CH-M-A 4
  • 12-09 Ysselsteijn
  • 13-09 WK tweespan paarden, Fábiánsebestyén (Hongarije)
  • 13-09 Fabiansebestyen (Hongarije)
    CH-M-A 5
  • 13-09 Ysselsteijn
  • 17-09 Donaueschingen (Duitsland)
    CAI2*-P4 CAI3*-H4 WCupQ
  • 17-09 Samorin (Slowakije)
    CAI1*-H2
  • 18-09 Donaueschingen (Duitsland)
    CAI2*-P4 CAI3*-H4 WCupQ
  • 18-09 Samorin (Slowakije)
    CAI1*-H2
  • 19-09 Dressuur/vaardigheid Gardenen
  • 19-09 Onstwedde
  • 19-09 Donaueschingen (Duitsland)
    CAI2*-P4 CAI3*-H4 WCupQ
  • 19-09 Samorin (Slowakije)
    CAI1*-H2
  • 19-09 Den Burg
  • 19-09 Heeten
  • 20-09 Bant NOP
  • 20-09 Donaueschingen (Duitsland)
    CAI2*-P4 CAI3*-H4 WCupQ
  • 20-09 Samorin (Slowakije)
    CAI1*-H2
  • 20-09 Den Burg
  • 20-09 Heeten
  • 25-09 Deurne
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4
  • 26-09 Ane
  • 26-09 Deurne
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4
  • 26-09 Schinveld
  • 26-09 Hoogenweg
  • 27-09 Schinveld
  • 27-09 Deurne
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4
  • 01-10 Lexington (USA)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2
  • 02-10 Lexington (USA)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2
  • 03-10 Dressuur Sonnega
  • 03-10 Staverderit Hulshorst
  • 03-10 Lexington (USA)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2
  • 04-10 Dressuur/vaardigheid Ruinerwold
  • 04-10 Ruiter- en koetsentocht 'De Vierlandsheren'
  • 04-10 Rookworstrit - Menvereniging Duin- en Bollenstreek
  • 04-10 Oldeholtpade
  • 04-10 Lexington (USA)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2
  • 10-10 Dressuur/vaardigheid Schildwolde
  • 10-10 Dressuur Oenkerk
  • 10-10 Hengelo (gld)
  • 11-10 Heemskerkdag Hoofdstad Aanspanning
  • 11-10 Herfstrit Lille
  • 11-10 Hengelo (gld)
  • 14-10 Goshen (USA)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2
  • 15-10 Goshen (USA)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2
  • 16-10 Goshen (USA)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2
  • 17-10 Dressuur/vaardigheid Sleen
  • 17-10 Goshen (USA)
    CAI2*-H1 CAI2*-H2 CAI2*-H4 CAI2*-P1 CAI2*-P2
  • 18-10 Snertrit Menvereniging Hoofdstad Aanspanning
  • 18-10 Nijeberkoop
  • 24-10 Dressuur/vaardigheid Gorredijk
  • 25-10 Dressuur/vaardigheid Blijham
  • 25-10 Veluwerit - Menvereniging Duin- en Bollenstreek
  • 29-10 Pau (Frankrijk)
    CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4 CAI3*-H1 CAIO4*-H2 CAIO4*-H4 WCupQ
  • 30-10 Pau (Frankrijk)
    CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4 CAI3*-H1 CAIO4*-H2 CAIO4*-H4 WCupQ
  • 31-10 Dressuur/vaardigheid Westerbork
  • 31-10 Dressuur/vaardigheid Oostwold
  • 31-10 Dressuur Tolbert
  • 31-10 Pau (Frankrijk)
    CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4 CAI3*-H1 CAIO4*-H2 CAIO4*-H4 WCupQ
  • 01-11 Pau (Frankrijk)
    CAI2*-P1 CAI2*-P2 CAI2*-P4 CAI3*-H1 CAIO4*-H2 CAIO4*-H4 WCupQ
  • 06-11 Paard&Koets Ermelo
  • 07-11 Dressuur Onstwedde
  • 07-11 Dressuur/vaardigheid Balkbrug
  • 07-11 Paard&Koets Ermelo
  • 08-11 Paard&Koets Ermelo
  • 08-11 Strandrit - Menvereniging Duin- en Bollenstreek
  • 14-11 Dressuur/vaardigheid Oudega
  • 15-11 Strandrit Menvereniging Hoofdstad Aanspanning
  • 18-11 Stuttgart (Duitsland)
    CAI1*-H4
  • 19-11 Adelaide (Australië)
    CAI-W
  • 19-11 Stuttgart (Duitsland)
    CAI1*-H4
  • 20-11 Adelaide (Australië)
    CAI-W
  • 20-11 Stuttgart (Duitsland)
    CAI1*-H4
  • 21-11 Dressuur/vaardigheid Elim
  • 21-11 Dressuur Hulshorst
  • 21-11 Adelaide (Australië)
    CAI-W
  • 21-11 Stuttgart (Duitsland)
    CAI1*-H4
  • 22-11 Dressuur/vaardigheid Zeijen
  • 22-11 Adelaide (Australië)
    CAI-W
  • 22-11 Stuttgart (Duitsland)
    CAI1*-H4
  • 23-11 Strandrit - Menvereniging Duin- en Bollenstreek
  • 27-11 Paris-Villepinte (Frankrijk)
    CAI-W
  • 27-11 Stockholm (Zweden)
    CAI-W
  • 27-11 Budapest (Hongarije)
    CAI-W
  • 28-11 Dressuur Sonnega
  • 28-11 Paris-Villepinte (Frankrijk)
    CAI-W
  • 28-11 Stockholm (Zweden)
    CAI-W
  • 28-11 Budapest (Hongarije)
    CAI-W
  • 29-11 Stockholm (Zweden)
    CAI-W
  • 29-11 Budapest (Hongarije)
    CAI-W
  • 05-12 Dressuur Kollum
  • 10-12 Geneva (Zwitserland)
    CAI-W
  • 11-12 Geneva (Zwitserland)
    CAI-W
  • 12-12 Geneva (Zwitserland)
    CAI-W
  • 13-12 Kerstfair Mariënwaerdt
  • 13-12 Geneva (Zwitserland)
    CAI-W
  • 15-12 Londen Olympia
    CAI-W
  • 16-12 Londen Olympia
    CAI-W
  • 17-12 Londen Olympia
    CAI-W
  • 18-12 Londen Olympia
    CAI-W
  • 19-12 Dressuur Zuidwolde
  • 19-12 Londen Olympia
    CAI-W
  • 20-12 Londen Olympia
    CAI-W
  • 21-12 Londen Olympia
    CAI-W
  • 26-12 Mechelen (Belgie)
    CAI-W
  • 27-12 Mechelen (Belgie)
    CAI-W
  • 28-12 Mechelen (Belgie)
    CAI-W
  • 29-12 Dressuur Vinkega
  • 29-12 Mechelen (Belgie)
    CAI-W
  • 30-12 Vaardigheid Hulshorst
  • 30-12 Mechelen (Belgie)
    CAI-W
  • 03-08 WK Enkelspan Piber-koflach Oosterijk
  • 04-08 WK Enkelspan Piber-koflach Oosterijk
  • 05-08 WK Enkelspan Piber-koflach Oosterijk
  • 06-08 WK Enkelspan Piber-koflach Oosterijk
  • 07-08 WK Enkelspan Piber-koflach Oosterijk
  • 22-08 EK Vierspan Gothenburg
  • 23-08 EK Vierspan Gothenburg
  • 24-08 EK Vierspan Gothenburg
  • 25-08 EK Vierspan Gothenburg
  • 26-08 EK Vierspan Gothenburg
  • 27-08 EK Vierspan Gothenburg
  • 20-09 WK Tweespan Lipica
  • 21-09 WK Tweespan Lipica
  • 22-09 WK Tweespan Lipica
  • 23-09 WK Tweespan Lipica
  • 24-09 WK Tweespan Lipica

 

‘Vacature’

(Leerling-) Koetsier

Koninklijk Staldepartement

 

Als (Leerling-) Koetsier van de afdeling Koets- en Rijstal van het Koninklijk Staldepartement bent u belast met het trainen en verzorgen van de paarden en het mennen van de verschillende aanspanningen... Lees verder

 
 

Abonneren

wiltuadv